Nový prístup k informáciam.

15.11.2019

Dobrý deň.

Pripravili sme pre Vás nový moderný webový portál, "POSCHODOCH", ktorý sprístupňuje finančné  a technické údaje súvisiace s bývaním pre všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov v našej správe. Cieľom portálu je poskytnúť Vám všetky informácie o Vašom byte a dome priamo z pohodlia domova.

Pre prístup k portálu bude potrebné prihlásiť sa cez odkaz na našej internetovej stránke "www.bytterm.sk" , cez ikonku portálu, umiestnenej v hlavnom menu, v pravom hornom rohu.

 

Pre získanie prístupu na stránky portálu budete potrebovať registračný kód, ktorý identifikuje Váš priestor. Tým bude zabezpečené, že konkrétny vlastník vidí iba údaje o svojom byte resp. za bytový dom, v ktorom sa byt nachádza. Registračný kód získate po osobnom vyžiadaní v sídle správcu na odd. predpisu sektor A. Po zadaní registračného kódu Vás systém prevedie jednoduchou registráciou a budete môcť využívať online prístup k údajom o Vašom byte, nebytovom priestore alebo dome. 

Daná služba bude spoplatnená sadzbou podľa platného cenníka Bytterm a.s.

Veríme, že táto služba sa stane užitočným informačným a komunikačným nástrojom pre všetkých vlastníkov bytov a nebytových priestorov v správe Bytterm a.s. Žilina.

 

Bytterm a.s.

 

« Naspäť

Zákaznícke centrum

Otvorili sme pre Vás nové zákaznícke centrum, kde vybavíte všetko na jednom mieste.

zisti viac

Stredisko mechanizácie

Prenájom stavebnej mechanizácie Bytterm vrátane profesionálnej obsluhy.

zisti viac

Komerčné služby

Voda, kúrenie, plyn - výmena rozvodov - rekonštrukcie kotolní - elektroinštalačné služby a iné...

zisti viac